Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Zamiast pomysłu na przyjazne miasto jest zachęta do ucieczki z Lublina"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 lipca 2017 r. o 15:40 Powrót do artykułu
Sami jesteście elo oszolomami, nie znacie się na gospodarowaniu przestrzenią to nie oceniajcie. Bez zieleni zginiecie a opustoszale centrum przestraszy wszystkich przyjezdnych. Moze i Kaminski sie czepia, ale znam gościa i uważam, że słusznie walczy o coś lepszego dla mieszkańców! Pozdrawiam, inżynier.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lech Wałęsa: "To bezpieka wykonywała moje polecenia, a nie ja. Chciałem pieniądze? To mi dawali. Chciałem mieszkanie? To mi dali". :-))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
specjalistami są, osobami wykształconymi w tym fachu, znającymi trendy swiatowe i europejskie, dbającymi o jakiś lad i harmonię, o kulturę przestrzeni. wygoogluj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta cała Rada Kultury Przestrzeni to zbieranina ignorantów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mimo wszystko Lublin ma szansę w przyszłości dobić jak 15 lat temu do 350 tyś stałych mieszkańców - 370-380 to raczej przesada, a 265 tyś to zbyt pesymistycznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kim są członkowie RKP żeby mówili innym jak mają żyć? Czy to tacy co po cichu słuchają prezydenta - a później niby "protestują i nie zostawiają suchej nitki" ? Przez nich Wieżowce przy MPK mogłyby być wyższe o 25-50 m i wyglądałyby znacznie okazalej mogłyby mieć 75 - 100 m zamiast 55
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeszów stale zyskuje mieszkańców. Lublin nieustannie maleje. W przyszłości Rzeszów będzie większy od Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk zostawi po sobie wymarłe miasto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brońmy ROD Bluszczowa, wąwozu w pobliżu tej ulicy, bo w przyszłości będą to PŁUCA całej płn.-wsch. dzielnicy rozrastającej się dzielnicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkańcy ul.Bluszczowej 4,6,8,10 i 13;Strzeszewskiego 13,15 i 17 oraz Strzembosza 3,5,7 i11 popierają wniosek o zachowanie tych terenów /ok.ul Bluszczowej/jako teren nie przeznaczny pod żadną zabudowę mieszkaniową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram słuszne działania RKPrzestrzeni, bo broni mieszkańców m.Lublina przed nadmiernym zamurowaniem. Nie zwracajcie żadnej uwagi na głupie i nie przemyślane docinki zwykłych tępaków odnośnie WASZEJ działalności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeszow wlaczyl do miasta rereny ktore nawet z gmina nue maja nuc wspolnego.ludzie nagle stali sue muastowi.chmielnik budziwoj.to prawie jakby naleczow wlaczyc do lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, czy osoby negujące stanowisko RKP oraz p. redaktor widzieli mapę warstwową zmian proponowanych w nowym projekcie Studium? Pytam, bo na relacjonowanym przez media spotkaniu padły także informacje o kosztach zanieczyszczenia powietrza, na które niebagatelny wpływ ma niewłaściwa urbanizacja. Z oficjalnych dokumentów wynika, że z samego tylko przekraczania w naszym mieście dopuszczalnego poziomu pyłów zawieszonych PM2,5 koszty te to średnio 500 milionów EURO i ponad 275 przedwczesnych zgonów rocznie. Cytowana powyżej informacja jest mocno zdezaktualizowana, bo oparta o dane z 2014 roku, które były dużo korzystniejsze niż na ten przykład za rok ubiegły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A komu się podoba to urbanistyczno-architektonicznie betonowe ghetto, które zrobiono na południu Węglina/Węglinek? To jest przykład, kiedy architektów i urbanistów bierze się z łapanki i od pociotek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mam dobrego zdania o RKP. Odnoszę dziwne wrażenie, że w Radzie tej siedzą ludzie zupełnie oderwani od rzeczywistości, ekofanatycy i innej maści oszołomy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro studium zakłada nowe tereny pod budownictwo mieszkalne to chyba zachęta do przyjazdu do Lublina a nie do ucieczki?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Jak czytam te pomysły rady upośledzonych w przestrzeni, to naprawdę mam ochotę uciec. Tylko po co ich słuchać ? Teraz każdy jest znawcą tematu na zasadzie - nie wiem, nie znam się, ale się wypowiem.
 Janek Kamiński się zwyczajnie promuje w mediach, stąd pewnie ta ciągła krytyka wszystkiego. Wcale bym się też nie zdziwił, gdyby za chwilę wystartował w wyborach samorządowych z list PiS-u.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiś troll w komentarzach siedzi i klepie w klawiaturę, wychwala deweloperkę i cwaniaków, którzy by chcieli zabetonować każdy skrawek zieleni w mieście, bo liczy się tylko ich własna kieszeń, a reszte mają w d...! Tak samo po artykułami o zabudowie Górek Czechowskich, cfaniaki z TBV kupiły tanio teren pod zieleń i rekreację i chcą teraz zmiany zagospodarowania na mieszkaniówkę. Nie dać im zabudować Górek Czechowskich. Jeśli będzie na to zgoda to przez 20lat bea tam prowadzone roboty budowlane i żadnego parku nie będzie tak jak obiecują!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podziękuj PiSowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Deweloperzy muszą mieć robotę mimo, że zaludnienie będzie spadać. Może by tak zastanowić się co zrobić aby więcej miejsc pracy powstawało. Wtedy zaludnienie na pewno powiększałoby się. Niby takie proste, a jakie trudne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...